Sektörde giderek yükselen bir grafiğe sahip olan ve müşteri portföyü ile hız kazananlardan biri de HIGHFX! Highfx, uluslararası finans sektörüne yıllarını vermiş ve sektörün farklı dallarında profesyonelleşerek dünyanın birçok noktasında başarılarıyla isimlerini duyurmuş olan ekonomi uzmanlarından oluşan bir ekip taraşından kurulmuş. Bu da sektördeki değişikliklere daha hızlı uyum gösterme konusunda Highfx’i bir adım öne çıkarıyor.

Highfx, Metatrader 4 ile işlem yapma şansının yanında Webtrader ile de daha bağımsız bir platformda yatırım imkanına olanak sağlıyor. Mobil uygulamasını da hem Android Play Store’dan hem de Apple Store’dan indirebilirsiniz.

Yeni başlayanların da tecrübe edinmesine olanak sağlayan demo hesabı ile deneyim kazanabilir, daha yerinde yatırımlar yapabilirsiniz.

 Highfx’in 300’den fazla yatırım aracı ile yatırım imkanı sunmasının da etkisiyle Forex şirketleri arasında parlayan yıldızlardan olduğunu görüyoruz. Highfx, bu kadar çeşitli yatırım aracının yanında, 5 farklı hesap türü ile de farklılığını gösteriyor. İslami hesap seçeneği gibi ek seçenekler de sunuyor. Highfx’in işlemlerinden komisyon almaması da belirtmeye değer bir detay. Hesabını taşımak isteyenler için de %25 gibi bir bonus imkânı sunan Highfx, hızlı ve güvenli para yatırma/çekme imkanı sunarak müşterisinin güvenini kazanmakta da oldukça başarılı.  

 

Highfx, anadili Türkçe olan müşteri temsilcileri ile de Türk müşterilerine anlık hizmet verebilmektedir. Bu da onu ön plana çıkaran önemli detaylardan biri! Sonucunda Highfx’in, Türkçe rahatlıkla isteklerinizi veya sorularınızı rahatça iletebileceğiniz müşteri temsilcilerine sahip olması her zaman sizi de memnun edecektir.  

Yüksek lot iadesi gibi sunduğu olanaklar da göz ardı edilecek cinsten değil.  Ancak Highfx’te önemli olan detaylardan biri de eksi bakiye korumasının olmasıdır. Highfx, 1:400 kaldıraç oranı sunmaktadır. Highfx’te kripto paralarla da yatırım imkanı var; ancak şu an için sundukları Bitcoin, Etherium, Dash Coin, Litecoin ve Ripple. İleride piyasanın seyrine göre seçeneklerini arttıracaklarını da belirtiyorlar. Highfx’te Minimum işlem teminatı 250$ ‘dır

 
Highfx’te bonuslar ise her hesaba göre farklı oranlarda seyretmektedir. Bunun için Highfx sitesindeki hesap tiplerini aşağıda da paylaştım.